Гвинт із неіржавкої сталі М18 DIN 7991 з потайною головкою і шестигранним шліцом, А2/А4
Гвинт із потайною головою та внутрішнім шестигранником або заглибленням за ключем зі шліцом TORX DIN 7991 (німецький стандарт). Досить часто гвинт 7991 називають гвинт високоміцний (особоміцний) із шестигранним заглибленням під ключ. Отримай він таку свою назву у зв'язку з тим, що більша частина гвинтів із потайною головою мають тільки декоративне призначення і виготовляються класом міцності 4,8.

Нижче наведені технічні характеристики гвинта М18 DIN 7991:
P – крок різі 2.5 мм;
dk – діаметр головки 33 мм;
S – розмір під ключ 12 мм.
Наша компанія пропонує вам широкий вибір гвинтів М18 DIN 7991 з неіржавкої сталі А2 і А4. Гарантія від заводу виробника 36 міс. Є широкий вибір метизної продукції, крім гвинтів. Здійснюємо постачання товару по всіх областях України. За докладнішою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 33 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







