Гвинт із неіржавкої сталі М14 DIN 7991 з потайною головкою і шестигранним шліцом, А2/А4
Високоміцний гвинт DIN 7991 використовується для надійного й естетичного монтажу в різних сферах машинобудування. Завдяки потайній головці гвинт можна встановлювати на відкриті ділянки виробів урівень із поверхнею. Високу міцність і тривалість експлуатації забезпечує повна метрична різь. Наявність внутрішнього шестигранника як шліц у головці гвинта дає змогу докладати максимальних зусиль для його закручування. Отже, додається максимальний крутний момент під час затягування та усуває ризик зриву шліца.
Болт DIN 7991 виготовляється з вуглецевої сталі класів міцності 8.8 і 10.9, неіржавких сталей А2 і А4. Гвинт із кислотостійкої сталі А4 використовуються в хімічній промисловості, гвинти з латуні та пластику застосовуються в електротехніці та електроніці. За своїми технічними характеристиками гвинт DIN 7991 може повністю замінити гвинти європейського стандарту ISO 10642. Діаметри різі: М3 — М24.

Нижче наведені технічні характеристики гвинта М14 DIN 7991:
P – крок різі 2 мм;
dk – діаметр головки 27 мм;
k – висота головки 7 мм;
S – розмір під ключ 10 мм.
Наша компанія пропонує вам широкий вибір гвинтів М2 DIN 7991 з неіржавкої сталі А2 і А4. Гарантія від заводу виробника 36 міс. Є широкий вибір метизної продукції, крім гвинтів. Здійснюємо постачання товару по всіх частин України. За докладнішою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 27 мм |
| Висота головки | 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







