Гвинт М24 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з неіржавкої сталі
Гвинт DIN 912, ГОСТ 11738-84 призначений для ключа у формі шестигранника (біти). Це означає, що кріплення у своїй циліндричній голові має виїмку у формі правильного шестигранника.
Під час кріплення деталей гвинт розміщується так, що його головка «пряжається» в отворі деталі та не виглядає зверху. Таку установку ще називають «подобом».
Гвинти з неіржавких сталей А2 і А4 мають підвищені міцні й антикорозійні властивості, так само вони добре витримують перепади температур і практично або абсолютно немагнітні. Термін експлуатації в кріплень із неіржавкої сталі мінімум 10 років.

Розміри гвинта М24 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
k = 24 мм;
S = 19 мм;
l — довжина гвинта варіюється від 35 до 200 мм;
Таблиця мас гвинта М24 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 100 шт. гвинтів, кг |
|
35 |
265.87 |
|
40 |
280.85 |
|
45 |
295.83 |
|
50 |
310.82 |
|
55 |
325.8 |
|
60 |
340.78 |
|
65 |
355.76 |
|
70 |
370.74 |
|
75 |
385.72 |
|
80 |
400.7 |
|
90 |
447.26 |
|
100 |
482.76 |
|
110 |
518.25 |
|
120 |
553.75 |
|
130 |
589.24 |
|
140 |
624.74 |
|
150 |
660.23 |
|
160 |
695.73 |
|
170 |
731.22 |
|
180 |
766.71 |
|
190 |
802.21 |
|
200 |
837.7 |
Ми пропонує гвинти DIN 912 з неіржавких сталей за цінами виробників. Ми виробляємо тільки якісне кріплення, яке слугуватиме не один рік. Усю необхідну інформацію ви дізнаєтеся в наших менеджерів. Будемо раді співпрацювати з вами!




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 36 мм |
| Висота головки | 27 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







