Гвинт М22 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з неіржавкої сталі
Гвинти ГОСТ 11738-84 належать до класу кріпильних гвинтів. Цей кріпильний елемент має циліндричну головку та заглиблення в ній під биту. Є європейський аналог цих метизів — DIN 912. У деяких випадках разом із ними використовують гайки та шайби.
Гвинти під біту виробляють із нержавійки у тих випадках, коли кріплення заплановане використовувати в агресивних середовищах або за високих перепадів температур. Для виготовлення застосовуються сплави марок А2 і А4. Кріплення випускають без покриття.

Розміри гвинта М22 ГОСТ 11738-84, DIN 912
k = 22 мм;
S = 17 мм;
l — довжина гвинта варіюється від 35 до 200 мм;
Таблиця мас гвинта М22 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 100 шт. гвинтів, кг |
|
35 |
213.6 |
|
40 |
226.4 |
|
45 |
239.19 |
|
50 |
251.98 |
|
55 |
264.77 |
|
60 |
277.57 |
|
65 |
290.36 |
|
70 |
303.15 |
|
75 |
324 |
|
80 |
338.91 |
|
90 |
368.74 |
|
100 |
398.56 |
|
110 |
428.39 |
|
120 |
458.21 |
|
130 |
488.04 |
|
140 |
517.86 |
|
150 |
547.69 |
|
160 |
577.51 |
|
170 |
607.34 |
|
180 |
637.17 |
|
190 |
666.99 |
|
200 |
696.82 |
Пропонуємо широкий вибір гвинтів DIN 912 з якісної нержавійки. Кріплення відпускаються великим і малим гуртом. Оплата можлива наличним або безнадійним способом. Доставка відбувається за допомогою фірм-перевізників і здійснюється в будь-який регіон країни.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 33 мм |
| Висота головки | 22 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







