Гвинт М16 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з неіржавкої сталі
Гвинти ГОСТ 11738-84 належать до класу кріпильних гвинтів. Цей кріпильний елемент має циліндричну головку та заглиблення в ній під биту. Є європейський аналог цих метизів — DIN 912. У деяких випадках разом із ними використовують гайки та шайби.
Гвинти під біту виробляють з нержавійки у тих випадках, коли кріплення заплановане використовувати в агресивних середовищах або за високих перепадів температур. Для виготовлення застосовуються сплави марок А2 і А4. Кріплення випускають без покриття.

Розміри гвинта М16 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
k = 16 мм;
S = 14 мм;
l — довжина гвинта варіюється від 25 до 160 мм;
Таблиця мас гвинта М16 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 100 шт. гвинтів, кг |
|
25 |
78.9 |
|
30 |
85.56 |
|
35 |
92.22 |
|
40 |
98.88 |
|
45 |
105.54 |
|
50 |
112.2 |
|
55 |
118.86 |
|
60 |
129.45 |
|
65 |
137.34 |
|
70 |
145.22 |
|
75 |
153.11 |
|
80 |
161 |
|
90 |
176.77 |
|
100 |
192.55 |
|
110 |
208.32 |
|
120 |
224.1 |
|
130 |
239.88 |
|
140 |
255.65 |
|
150 |
271.43 |
|
160 |
287.2 |
Пропонуємо широкий вибір гвинтів DIN 912 з якісної нержавійки. Кріплення відпускаються великим і малим гуртом. Оплата можлива наличним або безнадійним способом. Доставка відбувається за допомогою фірм-перевізників і здійснюється в будь-який регіон країни.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 16 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







