Гвинт М12 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з неіржавкої сталі
Гвинти ГОСТ 11738-84 належать до класу кріпильних гвинтів. Цей кріпильний елемент має циліндричну головку та заглиблення в ній під биту. Є європейський аналог цих метизів — DIN 912. У деяких випадках разом із ними використовують гайки та шайби.
Гвинти під біту виробляють із нержавійки у тих випадках, коли кріплення заплановане використовувати в агресивних середовищах або за високих перепадів температур. Для виготовлення застосовуються сплави марок А2 і А4. Кріплення випускають без покриття.

Розміри гвинта М12 ГОСТ 11738-84, DIN 912
k = 12 мм;
S = 10 мм;
l — довжина гвинта варіюється від 20 до 130 мм;
Таблиця мас гвинта М12 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 100 шт. гвинтів, кг |
|
20 |
34.16 |
|
25 |
37.8 |
|
30 |
41.43 |
|
35 |
45.07 |
|
40 |
48.71 |
|
45 |
52.34 |
|
50 |
58.22 |
|
55 |
62.66 |
|
60 |
67.1 |
|
65 |
71.53 |
|
70 |
75.97 |
|
75 |
80.41 |
|
80 |
84.84 |
|
90 |
93.72 |
|
100 |
102.59 |
|
110 |
111.46 |
|
120 |
120.34 |
|
130 |
129.21 |
Пропонуємо широкий вибір гвинтів DIN 912 з якісної нержавійки. Кріплення відпускаються великим і малим гуртом. Оплата можлива наличним або безнадійним способом. Доставка відбувається за допомогою фірм-перевізників і здійснюється в будь-який регіон країни.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 26 ₴







