Гвинт М6 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з неіржавкої сталі
Гвинт DIN 912, ГОСТ 11738-84 призначений для ключа у формі шестигранника (біти). Це означає, що кріплення у своїй циліндричній голові має виїмку у формі правильного шестигранника.
Під час кріплення деталей гвинт розміщується так, що його головка «пряжається» в отворі деталі та не виглядає зверху. Таку установку ще називають «подобом».
Гвинти з неіржавких сталей А2 і А4 мають підвищені міцні й антикорозійні властивості, так само вони добре витримують перепади температур і практично або абсолютно немагнітні. Термін експлуатації в кріплень із неіржавкої сталі мінімум 10 років.

Розміри гвинта М6 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
k = 6 мм;
S = 5 мм;
l – довжина гвинта варіюється від 6 до 100 мм;
Таблиця мас гвинта М6 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 100 шт. гвинтів, кг |
|
10 |
4.9 |
|
12 |
5.25 |
|
14 |
5.6 |
|
16 |
5.96 |
|
20 |
6.66 |
|
25 |
7.54 |
|
30 |
8.42 |
|
35 |
9.81 |
|
40 |
10.92 |
|
45 |
12.03 |
|
50 |
13.13 |
|
55 |
14.24 |
|
60 |
15.35 |
Ми пропонує гвинти DIN 912 з неіржавких сталей за цінами виробників. Ми виробляємо тільки якісне кріплення, яке слугуватиме не один рік. Усю необхідну інформацію ви дізнаєтеся в наших менеджерів. Будемо раді співпрацювати з вами!




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 ₴







