Гвинт М5 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з неіржавкої сталі
Гвинти ГОСТ 11738-84 належать до класу кріпильних гвинтів. Цей кріпильний елемент має циліндричну головку та заглиблення в ній під биту. Є європейський аналог цих метизів — DIN 912. У деяких випадках разом із ними використовують гайки та шайби.
Гвинти під біту виробляють із нержавійки у тих випадках, коли кріплення заплановане використовувати в агресивних середовищах або за високих перепадів температур. Для виготовлення застосовуються сплави марок А2 і А4. Кріплення випускають без покриття.

Розміри гвинта М5 ГОСТ 11738-84, DIN 912
k = 5 мм;
S = 4 мм;
l — довжина гвинта варіюється від 8 до 50 мм;
Таблиця мас гвинта М5 ГОСТ 11738-84, DIN 912:
|
Довжина гвинта, мм |
Теоретична маса 100 шт. гвинтів, кг |
|
8 |
2.9 |
|
10 |
3.15 |
|
12 |
3.39 |
|
14 |
3.64 |
|
16 |
3.89 |
|
20 |
4.38 |
|
25 |
5 |
|
30 |
5.86 |
|
35 |
6.63 |
|
40 |
7.4 |
|
45 |
8.17 |
|
50 |
8.94 |
Пропонуємо широкий вибір гвинтів DIN 912 з якісної нержавійки. Кріплення відпускаються великим і малим гуртом. Оплата можлива наличним або безнадійним способом. Доставка відбувається за допомогою фірм-перевізників і здійснюється в будь-який регіон країни.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 4 ₴







