Гвинт М3 низького типу з накатаною головкою DIN 653 неіржавкий А2/А4.
Притискний гвинт із накаткою виготовлений із неіржавкої сталі А2 відповідно до стандарту якості DIN 653. Цей кріпильний виріб має збільшену циліндричну головку, яка для зручності ручної затяжки доповнена накаткою, а також стрижень, на всій довжині якого розташовується метрична різь.
Застосовується гвинт із накаткою у випадках, коли потрібне ручне настроювання механізмів, що затягується затягуванням гвинта.

Розміри притискного гвинта М3 (у мм)
Головка гвинта має діаметр d2=12, висоту h1=2.5.
Висота підголівка max2=1.5.
Гвинти з діаметром різі М3 можуть постачатися з довжиною l1, равной 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 мм.
Компанія "М-кріп" реалізує кріплення за цінами виробника. Нестандартні мітки можна виготовляти під замовлення. Конструкційні, неіржавкі сталі, латунь, кріплення з цинковим покриттям або без нього; з дрібною або великою різзю. Телефонуйте, пишіть — наші менеджери завжди допоможуть підібрати потрібні деталі.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 12 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴






