Гвинт М2.5 низького типу з накатаною головкою DIN 653 неіржавкий А2/А4.
DIN 653 — гвинт із накатаною рифленою головкою притискного типу. Інша назва гвинта DIN 653 — притискний гвинт із накаткою. Гвинт DIN 653 використовується для швидкознімного з'єднання елементів конструкцій у машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислово-виробничих галузях спільно з гайками відповідних розмірів.

Розміри притискного гвинта М2.5 (у мм)
Головка гвинта має діаметр d2=11, висоту h1=2.5.
Висота підголівка max2=1.35.
Гвинти з діаметром різі М2.5 можуть постачатися з довжиною l1, равной 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 мм.
Компанія "М-кріп" реалізує кріплення за цінами виробника. Нестандартні мітки можна виготовляти під замовлення. Конструкційні, неіржавкі сталі, латунь, кріплення з цинковим покриттям або без нього; з дрібною або великою різзю. Телефонуйте, пишіть — наші менеджери завжди допоможуть підібрати потрібні деталі.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴






