Гвинт М2 низького типу з накатаною головкою DIN 653 неіржавкий А2/А4.
Сфера застосування: Гвинт DIN 653 застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні та в механізмах із ручним настроюванням, яке здійснюється за допомогою затягування гвинта. Гвинт DIN 653 з неіржавкої сталі А2/А4 застосовується в приладах і механізмах, де не можна окиснити або корозії елементів.
Опис: Гвинт DIN 653 низького типу з накатаною головкою має стрижень у метричній різі на всю довжину гвинта та збільшену циліндричну головку з накаткою для ручної затяжки гвинта.
Особливості: Цей гвинт виробляється з неіржавкої сталі, сталі з оцинкуванням або з кольорових металів.

Розміри притискного гвинта М2 (у мм)
Головка гвинта має діаметр d2=9, висоту h1=2.
Висота підголівка max2 = 1.2.
Гвинти з діаметром різі М2 можуть постачатися з довжиною l1, рівною 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 мм.
Компанія "М-кріп" реалізує кріплення за цінами виробника. Нестандартні мітки можна виготовляти під замовлення. Конструкційні, неіржавкі сталі, латунь, кріплення з цинковим покриттям або без нього; з дрібною або великою різзю. Телефонуйте, пишіть — наші менеджери завжди допоможуть підібрати потрібні деталі.



| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Діаметр головки | 9 мм |
| Висота головки | 2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴






