Гвинт М5 DIN 7984 з низькою циліндричною головкою і внутрішнім шестигранником із неіржавкої сталі А2 і А4
DIN 7984 — болт (гвинт) із внутрішньою зіркою (Torx) або внутрішнім шестигранником під ключ і циліндричною головкою. На шпильці гвинта нарізана неповна метрична різь. Болт із зіркою або внутрішнім шестигранником застосовується для з'єднання елементів конструкцій у машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислово-виробничих і будівельних галузях спільно з гайками, шайбами відповідних розмірів.

Технічні характеристики гвинта М5 DIN 7984:
P = 0.8 мм;
dk = 8.5 мм;
k = 3.5 мм;
S = 3 мм.
Допоможемо виготовити деталі за кресленням. Є величезний вибір продукції власного виробництва: болти, гвинти, гайки, шпильки, шайби. Постачання в будь-який регіон країни. Телефонуйте, наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.5 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴







