Гвинт М4 DIN 7984 з низькою циліндричною головкою і внутрішнім шестигранником із неіржавкої сталі А2 і А4
Стандарти, за якими виготовляється гвинт із низькою циліндричною головкою та внутрішнім шестигранником:
- DIN 7984 — Німецький стандарт
- ГОСТ 11738-84 — Російський стандарт
Цей різновид кріпильних виробів широко поширений у багатьох сферах виробничої діяльності. Завдяки своїй формі та способу монтажу, його застосування досить часто трапляється на підприємствах, у будівельних та інших організаціях. Гвинт із низькою циліндричною головкою DIN 7984 має внутрішній шестигранник, тому його встановлення вимагає застосування відповідного інструменту.

Технічні характеристики гвинта М4 DIN 7984:
P = 0.7 мм;
dk = 7 мм;
k = 2.5 мм;
S = 2.5 мм.
Установлення гвинта, стандартизованого за DIN також може бути пов'язане з придбанням деяких додаткових елементів кріплення, тому, якщо ви хочете придбати все і відразу, просимо звертатися до наших фахівців за зазначеними на сайті телефонів.




| Основні | |
|---|---|
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Матеріал гвинта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Стан | Новий |
- Ціна: 888 ₴







