Відкидний болт М16 ГОСТ 3033-79, DIN 444 з неіржавких сталей марки А2 та А4
Відкидні болти DIN 444
Застосовуються для кріплення та з'єднання деталей і вузлів у машинобудуванні, у будівництві спільно з анкерами.
Матеріали:
- Сталь: 4.8, 5.8, 8.8, 10.9, 12.9 (клас міцності для болтів)
- Сталь із покриттям: гальванічна оцинковка
- Неіржавка сталь: А2, А4
- Латунь.

Характеристики болта М16 по DIN 444 в мм
b: при l≤125 – 38,125 < l≤200 – 44, l > 200 – 57, d2=16, d3 от 21.38 до 32, smax=17
Крок різі 2 мм.
Теоретична маса та довжина різі болтів М16 за ГОСТ 3033-79
|
Довжина болта, мм |
Довжина різі не менш ніж мм |
Вага болта, г |
|
60 |
40 |
117 |
|
70 |
50 |
131 |
|
75 |
137 |
|
|
80 |
55 |
145 |
|
85 |
153 |
|
|
90 |
65 |
160 |
|
95 |
167 |
|
|
100 |
75 |
175 |
|
110 |
192 |
|
|
120 |
206 |
|
|
125 |
212 |
|
|
140 |
90 |
235 |
|
160 |
110 |
268 |
Ціну, наявність на складі, кратність упаковки та можливість розфасування, а також технічні параметри відкидних болтів DIN 444 з проушком (петлею) Ви зможете уточнити в менеджерів компанії «М-Фреп».




| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | Відкидний |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 32 мм |
| Ширина головки | 17 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте







