Відкидний болт М10 ГОСТ 3033-79, DIN 444 з неіржавких сталей марки А2 та А4
Відкидні болти DIN 444
Застосовуються для кріплення та з'єднання деталей і вузлів у машинобудуванні, у будівництві спільно з анкерами.
Матеріали:
- Сталь: 4.8, 5.8, 8.8, 10.9, 12.9 (клас міцності для болтів)
- Сталь із покриттям: гальванічна оцинковка
- Неіржавка сталь: А2, А4
- Латунь.

Характеристики болта М10 по DIN 444 в мм
b: при l≤125 – 26,125 < l≤200 – 32, d2=10, d3 от 19.48 до 20, smax=12
Крок різі 1.5 мм.
Теоретична маса та довжина різі болтів М10 ГОСТ 3033-79
|
Довжина болта, мм |
Довжина різі не менш ніж мм |
Вага болта, г |
|
40 |
25 |
32 |
|
45 |
30 |
35 |
|
50 |
37 |
|
|
55 |
35 |
40 |
|
50 |
40 |
43 |
|
65 |
46 |
|
|
70 |
45 |
49 |
|
75 |
51 |
|
|
80 |
54 |
|
|
85 |
57 |
|
|
90 |
55 |
60 |
|
95 |
63 |
|
|
100 |
65 |
66 |
Ціну, наявність на складі, кратність паковання та можливість розфасування, а також технічні параметри відкидних болтів DIN 444 з проушуванням (петлею) Ви зможете уточнити в менеджерів компанії «М-Фреп».




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | Відкидний |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 20 мм |
| Ширина головки | 12 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







