Болт меблевий М20 ГОСТ 7802-81, DIN 603 з неіржавких сталей
Меблеві болти використовуються як кріпильні деталі в галузі виробництва та складання меблів — для виготовлення полиць, столів, диванів, стільців, у будівельній сфері — для з'єднання аркушів фанери, деревно-стружкових плит тощо. Також знаходять застосування в машинобудуванні та деяких інших видах виробництв.
Виріб забезпечений напівсферичною головкою, що дає змогу збільшити площу контактної поверхні між головкою й приєднуваною поверхнею, а також забезпечити захист зони, розташованої поблизу отвору від появи тріщин, відколів та інших дефектів. Болт має метричну різь (неповну). Конструкція виробу передбачає його кріплення із застосуванням гайок у місці з'єднання з боку нарізного кінця. Часто під час монтажу болтів, призначених для збирання меблів, застосовуються шайби посиленого типу.

Технічні характеристики болта М20 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
Р – крок різі 2.5 мм;
k — висота головки 10 мм;
D — діаметр головки становить 44 мм;
R — радіус сфери 32 мм;
V – сторона квадратного підголівка 20 мм;
f — висота підголівка 12 мм;
l — довжина болта від 25 до 260 мм.
Неіржавка сталь А2 та А4
Таблиця мас і довжина болта М20 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
25 |
133.4 |
|
30 |
143.6 |
|
35 |
153.8 |
|
40 |
164.1 |
|
45 |
174.3 |
|
50 |
184.5 |
|
55 |
194.8 |
|
60 |
205 |
|
65 |
215.2 |
|
70 |
225.5 |
|
75 |
235.7 |
|
80 |
245.9 |
|
90 |
266.4 |
|
100 |
286.9 |
|
110 |
307.4 |
|
120 |
327.8 |
|
130 |
348.3 |
|
140 |
368.8 |
|
150 |
389.2 |
|
160 |
409.7 |
|
170 |
430.2 |
|
180 |
450.6 |
|
190 |
471.1 |
|
200 |
491.6 |
|
220 |
532.6 |
|
240 |
573.6 |
|
260 |
614.6 |
Компанія "М-Фреп" пропонує купити болт меблевий DIN 603 неіржавкий із напівкруглою головкою. ак же у нас є величезний вибір метизної продукції власного виробництва або від найкращих європейських постачальників. Діє постійна система знижок! Ми чекатимемо на ваші дзвінки.




| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | Із збільшеною напівкруглою голівкою і квадратним підголовком |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 44 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








