Болт меблевий М12 ГОСТ 7802-81, DIN 603 з неіржавких сталей
Меблевий болт DIN 603 — це кріплення з метричною різзю, нарізаною на половину довжини стрижня, й унікальною конструкцією, що відрізняється його від інших різновидів металізів.
- Низька напівкругла головка практично не виступає над поверхнею деталей, що з'єднуються.
- Великий діаметр капелюшки дає змогу щільно притискати елементи, що з'єднуються, не пошкоджуючи поверхню меблів.
- Квадратний підголівник (частина стрижня безпосередньо під капелюшком) запобігає прокручуванню кріпильного виробу в отворі відповідної форми.
Болты DIN 603 частково засвоювали в меблевій промисловості інші типи кріплення (особливо застарілі клини та шканти), тому що вони:
- дають змогу швидко, надійно й акуратно з'єднувати між собою деталі корпусних і м'яких меблів;
- допускають багаторазові розбирання та збирання меблів, необхідні для її транспортування або доставки клієнтам у формі набору для самостійного монтажу.
Неіржавкі мітки мають естетичний вигляд і завдяки високій стійкості до корозії, виключають на меблях сліди іржі, викликані впливом атмосферної вологи або агресивних речовин.

Технічні характеристики болта М12 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
Р – крок різі 1.75 мм;
k — висота головки 6 мм;
D — діаметр головки становить 28 мм;
R – радіус сфери 22 мм;
V – сторона квадратного підголівка 12 мм;
f — висота підголівка 8 мм;
l — довжина болта від 20 до 260 мм.
Неіржавка сталь А2 та А4
Т
Таблиця мас і довжина болта М12 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
20 |
34.76 |
|
25 |
38.3 |
|
30 |
41.84 |
|
35 |
45.38 |
|
40 |
48.92 |
|
45 |
52.46 |
|
50 |
56 |
|
55 |
59.54 |
|
60 |
63.08 |
|
65 |
66.62 |
|
70 |
70.17 |
|
75 |
73.71 |
|
80 |
77.25 |
|
90 |
84.33 |
|
100 |
91.41 |
|
110 |
98.49 |
|
120 |
105.57 |
|
130 |
112.65 |
|
140 |
119.73 |
|
150 |
126.81 |
|
160 |
133.89 |
|
170 |
140.97 |
|
180 |
148.05 |
|
190 |
155.13 |
|
200 |
162.22 |
|
220 |
176.38 |
|
240 |
190.54 |
|
260 |
204.7 |
Компанія "М-кріп" пропонує купити болт меблевий DIN 603 неіржавкий із напівкруглою головкою. Є склад із мережизами власного виробництва: гайки, шпильки, гвинти, болти, шплінти. Здійснюємо доставку на всій території країни. Наші менеджери нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть вибрати необхідні вам кріплення.




| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | Із збільшеною напівкруглою голівкою і квадратним підголовком |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 28 мм |
| Висота головки | 6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








