Болт меблевий М10 ГОСТ 7802-81, DIN 603 з неіржавких сталей
Меблеві болти використовуються як кріпильні деталі в галузі виробництва та складання меблів — для виготовлення полиць, столів, диванів, стільців, у будівельній сфері — для з'єднання аркушів фанери, деревно-стружкових плит тощо. Також знаходять застосування в машинобудуванні та деяких інших видах виробництв.
Виріб забезпечений напівсферичною головкою, що дає змогу збільшити площу контактної поверхні між головкою й приєднуваною поверхнею, а також забезпечити захист зони, розташованої поблизу отвору від появи тріщин, відколів та інших дефектів. Болт має метричну різь (неповну). Конструкція виробу передбачає його кріплення із застосуванням гайок у місці з'єднання з боку нарізного кінця. Часто під час монтажу болтів, призначених для збирання меблів, застосовуються шайби посиленого типу.

Технічні характеристики болта М10 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
Р – крок різі 1.5 мм;
k — висота головки 5 мм;
D — діаметр головки становить 23 мм;
R – радіус сфери 18 мм;
V – сторона квадратного підголівка 10 мм;
f — висота підголівка 6 мм;
l — довжина болта від 16 до 260 мм.
Неіржавка сталь А2 та А4
Таблиця мас і довжина болта М10 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
16 |
19.39 |
|
20 |
21.34 |
|
25 |
23.79 |
|
30 |
26.22 |
|
35 |
28.67 |
|
40 |
31.11 |
|
45 |
33.55 |
|
50 |
35.99 |
|
55 |
38.44 |
|
60 |
40.88 |
|
65 |
43.32 |
|
70 |
45.76 |
|
75 |
48.2 |
|
80 |
50.65 |
|
90 |
55.53 |
|
100 |
60.41 |
|
110 |
65.30 |
|
120 |
70.18 |
|
130 |
75.1 |
|
140 |
79.95 |
|
150 |
84.84 |
|
160 |
89.72 |
|
170 |
94.61 |
|
180 |
99.49 |
|
190 |
104.37 |
|
200 |
109.26 |
|
220 |
119.02 |
|
240 |
128.79 |
|
260 |
138.56 |
Компанія "М-кріп" пропонує купити болт меблевий DIN 603 неіржавкий із напівкруглою головкою. ак же у нас є величезний вибір метизної продукції власного виробництва або від найкращих європейських постачальників. Діє постійна система знижок! Сподіваємося на ваші дзвінки.




| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | Із збільшеною напівкруглою голівкою і квадратним підголовком |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 15 мм |
| Діаметр головки | 23 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








