Болт меблевий М5 ГОСТ 7802-81, DIN 603 з неіржавких сталей
Меблеві болти використовуються як кріпильні деталі в галузі виробництва та складання меблів — для виготовлення полиць, столів, диванів, стільців, у будівельній сфері — для з'єднання аркушів фанери, деревно-стружкових плит тощо. Також знаходять застосування в машинобудуванні та деяких інших видах виробництв.
Виріб забезпечений напівсферичною головкою, що дає змогу збільшити площу контактної поверхні між головкою й приєднуваною поверхнею, а також забезпечити захист зони, розташованої поблизу отвору від появи тріщин, відколів та інших дефектів. Болт має метричну різь (неповну). Конструкція виробу передбачає його кріплення із застосуванням гайок у місці з'єднання з боку нарізного кінця. Часто під час монтажу болтів, призначених для збирання меблів, застосовуються шайби посиленого типу.

Технічні характеристики болта М5 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
Р — крок різі 0.8 мм;
k – висота головки 2.5 мм;
D — діаметр головки дорівнює 11 мм;
R – радіус сфери 8 мм;
V – сторона квадратного підголівка 5 мм;
f – висота підголівка 3 мм;
l — довжина болта від 12 до 70 мм.
Неіржавка сталь А2 та А4
Таблиця мас і довжина болта М5 ГОСТ 7786-81, DIN 608:
|
Довжина болта (мм) |
Теоретична маса одного болта (г) |
|
12 |
2.699 |
|
14 |
2.936 |
|
16 |
3.172 |
|
20 |
3.644 |
|
25 |
4.235 |
|
30 |
4.825 |
|
35 |
5.416 |
|
40 |
6.006 |
|
45 |
6.596 |
|
50 |
7.187 |
|
55 |
7.746 |
|
60 |
8.336 |
|
65 |
8.926 |
|
70 |
9.516 |
Компанія "М-Фреп" пропонує купити болт меблевий DIN 603 неіржавкий із напівкруглою головкою. ак же у нас є величезний вибір метизної продукції власного виробництва або від найкращих європейських постачальників. Діє постійна система знижок! Ми чекатимемо на ваші дзвінки.




| Основні | |
|---|---|
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | Із збільшеною напівкруглою голівкою і квадратним підголовком |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність гайки | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








