Гайки М48 прорізні та корончасті ГОСТ 5919-73, DIN 937 з неіржавкої сталі А2 та А4
Сфера застосування: Гайка DIN 937 (ГОСТ 5932, 5919, ISO 7038) використовується переважно в машинобудуванні, приладобудуванні, промислових і виробничих галузях.
Опис: Гайка DIN 937 корончаста низька до М10 — прорізна шестигранна, під шплінт. Оцинкована гальванічним методом і виготовлена з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі, різних сплавів, латуні. Гайка DIN 937 має клас міцності — 14Н, 17Н, 22Н.
Особливості: Шестигранні гайки DIN 937 призначені переважно під час кріплення вузлів і деталей, які вимагають частого відгвинчування та загвинчування, де часто псується різь.
Аналоги: ГОСТ 5932, 5919, ISO 7038

Розміри корончастих гайок М48, виготовлених за ГОСТ 5919-73 (в мм)
|
Розмір під ключ |
s |
75 |
|
|
Висота |
h |
25 |
|
|
Діаметр описаного кола |
е |
82.6 |
|
|
Ширина прорізу |
n |
9.0 |
|
|
Діаметр коронки |
D |
65 |
|
|
Діаметр фаски |
da |
не менш ніж |
48 |
|
не більш ніж |
51.8 |
||
|
|
dw |
не менш ніж |
69.4 |
|
Відстань від опорної поверхні до основи прорізу f і коронки m |
|
16 |
|
|
Теоретична маса 1000 гайок у кг |
Виготовлення 1 |
570.480 |
|
|
Виготовлення 2 |
486.140 |
||
Вартість, варіанти фасування та іншу цікаву інформацію про тонкі прорізних гайках DIN 937 уточнюйте в наших менеджерів.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Метрична різьба, М | 48 мм |
| Ширина | 82.6 мм |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 75 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








