Гайка М27 DIN 980 самостопорна з неіржавкої сталі А2 та А4

DIN 980 — гайка самоконтрастна шестигранна з метричною різзю стандартного та нестандартного кроку. Гайки DIN 980 використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні та інших будівельних, промислових і виробничих галузях спільно з болтами, гвинтами, шпильками з відповідним розміром різі.
Гайки самоконтрастні DIN 980 виробляється з вуглецевої сталі, неіржавкої сталі А2 і А4, латуні.
Гайки DIN 980 мають клас міцності 4, 5, 8, 10. Найчастіше гайки DIN 980 з вуглецевої сталі оцинковані.

Технічні характеристики гайки М27 DIN 980:
Р — крок різі — 3 мм;
h — висота гайки — 27 мм;
S — розмір під ключ — 41 мм.
Теоретична маса однієї гайки - 160 г.
Компанія «М-Фреп» пропонує широкий вибір самоконтрольних гайок DIN 980 з неіржавкої сталі, з номінальними діаметрами різі від М4 до М36. У нас ви знайдете якісне кріплення за низькими цінами. Виконуємо замовлення в стислі терміни, щоб ви отримали свій товар якомога швидше. Доставляємо метизи на всій території України. Чекаємо на ваші дзвінки!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








