Гайка М4 DIN 980 самостопорна з неіржавкої сталі А2 і А4

Сфера застосування: Гайка DIN 980 (ISO 7042, 10513) застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві, суднобудуванні. Шестигранні гайки DIN 980 мають спеціальне покриття, яке захищає деталь від окиснення, завдяки чому можуть бути використані для роботи в середовищі підвищеної вологості або кислотності.
Опис: Гайка DIN 980 являє собою незвичайну геометричну форму, у неї сильно скошені боки. Метиз має шість граней і стопорне кільце. Виготовляються гайки DIN 980 з оцинкованої та неіржавкої сталі. Мають клас міцності 8.0 і 10.0.
Особливості: Особливістю шестигранної гайки DIN 980 є те, що для кріплення не потрібні додаткові засоби, метіз із розряду самостійних.
Аналоги: ISO 7042, 10513

Технічні характеристики гайки М4 DIN 980:
Р — крок різі — 0.7 мм;
h – висота гайки – 4.2 мм;
S — розмір під ключ — 7 мм.
Теоретична маса однієї гайки - 0.9 г.
Компанія «М-Фреп» пропонує широкий вибір самоконтрольних гайок DIN 980 з неіржавкої сталі, з номінальними діаметрами різі від М4 до М36. У нас ви знайдете якісне кріплення за низькими цінами. Виконуємо замовлення в стислі терміни, щоб ви отримали свій товар якомога швидше. Доставляємо метизи на всій території України. Чекаємо на ваші дзвінки!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Європа |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 4.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








