Гайка М6 DIN 929 шестигранна приварна з неіржавкої сталі А2 і А4
Сфера застосування: Шестигранна гайка DIN 929 застосовується у виробництві машин, приладів, у будівельній галузі. Найчастіше приварні гайки використовуються в вузлах із підвищеним вібраційним навантаженням або приварюються до тонких елементів конструкції, на яких неможливо підготувати отвір із різзю.
Опис: Гайка DIN 929 має шість граней і різь різних розмірів. Гайки встановлюють методом приварювання до металевих поверхонь із тонкою стінкою, там, де за технологією важко зробити отвір. Шестигранна гайка DIN 929 виготовляється з неіржавкої сталі, гайка має стандартну різь і дрібну різь.
Особливості: За технічними характеристиками гайка DIN 929 шестигранна приварна забезпечує надійність і міцність кріплення, стійка до впливу корозії, добре переносить перепади температур.

Характеристики приварної гайки М6 DIN 929:
|
Характеристики |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різі |
P |
1 |
|
|
Діаметр виступу |
d2 |
8 |
|
|
Висота виступу |
h1 |
max |
0.75 |
|
min |
0.6 |
||
|
Висота виступів для зварювання |
h2 |
max |
0.4 |
|
min |
0.3 |
||
|
Висота гайки |
m |
5 |
|
|
Розмір під ключ |
S |
11 |
|
|
Теоретична маса однієї гайки |
2.6 (г) | ||
Компанія «М-Фреп» пропонує приварні гайки шестигранної форми DIN 929 зі сталей марок: 10, 20, 08Х13. Є широкий вибір метизів власного виробництва: болти, гвинти, гайки. Виготовляє продукцію на замовлення за наданих кресленнями. Наші менеджери проконсультують вас із будь-яких питань.



| Основні | |
|---|---|
| Крок різьби | 1 мм |
| Вид гайки | Шестигранна приварна |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 5 мм |
| Розмір під ключ | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 888 ₴






