Гайка М20 з'єднувальна подовжена DIN 6334 з неіржавкої сталі А2 та А4
Особливо широке застосування гайкам подовженим, будівельники знайшли під час кріплення дерев'яних конструкцій способом з'єднання шпильками. Використання сполучної гайки, також знайшло своє застосування в галузі навісного обладнання, як-от кріплення системи вентиляції у великих супермаркетах і складах. Цинкове покриття, нанесене заводом виробником, збільшить ресурс цього виробу та продовжить термін життя Вашим механізмам і дослідженням. Виріб має практично необмежений термін придатності та якщо використовується у разі дотримання норм експлуатації, то не підведе дуже довгий час.
Упродовж століть будівельники ламали голову над неймовірним завданням. Як з'єднати два сталеві елементи, з можливістю мати дві корисні властивості. З'єднувати й так само швидко роз'єднувати елементи кріпильних конструкцій. Минули довгі роки і тільки зараз, для будівельника та конструктора, придбати будь-яке відповідне кріплення, можна вже сьогодні. Не потрібен зварювальний апарат і складні процеси з'єднання, все стало доступним і зрозумілим! Гайка з'єднувальна. Запам'ятайте цю назву, і, можливо, уже завтра, цей елемент кріплення спростить Вам життя й скоротить витрати під час монтажу!

Технічні характеристики гайки М20 DIN 6334:
Висота сполучної гайки М20 становить 60 мм;
розмір під ключ — 30 мм:
теоретична маса однієї гайки — 216.4 г.
Додаткові відомості про гайки завжди можна отримати в кваліфікованих менеджерів компанії «М-Фреп».



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна висока |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Ширина | 32.95 мм |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
- Ціна: 888 ₴






