Гайка М16 сполучна подовжена DIN 6334 з неіржавкої сталі А2 та А4
Неіржавка гайка DIN 6334 сьогодні застосовується для конструкційних з'єднань нарізних елементів: шпильок, болтів та ін. Цей кріпильний елемент має форму шестигранника з правильними сторонами. За допомогою гайки DIN 6334 здійснюється збирання високоточних приладів, прокладання вентиляційних комунікацій, а також проводяться різні будівельні операції.

Технічні характеристики гайки М16 DIN 6334:
Висота сполучної гайки М16 становить 48 мм;
розмір під ключ — 24 мм:
теоретична маса однієї гайки — 116 г.
"М-креп" пропонує метизи в широкому діапазоні типорозмірів. Для скріплення невеликих деталей обладнання, трубопроводів і машин найчастіше використовується перехідна гайка М4, М5, М6, М8. Якщо ж ви маєте потребу в з'єднанні масивніших конструкцій і елементів каркасів будівель і споруд, оптимальним варіантом буде перехідна гайка від М10 до М16 або великогабаритні мітки до М30.
Будь-які питання про наявність того чи іншого типорозміру виробів, а також про умови замовлення та постачання Ви можете задати нам телефоном або email. Під час замовлення великих партій перехідних гайок діють знижки.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна висока |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Ширина | 26.75 мм |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
- Ціна: 888 ₴






