Гайка М20 з фланцем DIN 6923, ГОСТ Р 50592-93 з неіржавкої сталі А2 та А4
Фланцова гайка широко застосовується в машинобудуванні, автомобілебудуванні, будівництві, ремонтних роботах. Відмінність гайки з фланцем від інших різновидів гайок — в наявності фланця (тонкої литий шайби) з однієї зі сторін, завдяки цій шайби (фланця) знижується тиск на площину, у місці з'єднання елементів кріплення, так само завдяки рельєфності фланця запобігає прокручування гайки під час монтажу. Гайка з фланцем виготовлена з низьковуглецевої сталі, для захисту від корозії покрита білим цинком. Як і будь-яка гайка, гайка з фланцем монтується в тандемі з болтами, гвинтами та метричними стрижнями відповідних діаметрів.

Таблиця характеристик гайки М20 ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різі |
P |
2.5 мм |
|
|
Діаметр внутрішнього обводу |
d |
не менш ніж |
20 мм |
|
не більш ніж |
21.6 мм |
||
|
Діаметр фланця, не більш ніж |
dc |
42.8 мм |
|
|
Розмір «під ключ» |
S |
не більш ніж |
30 мм |
|
не менш ніж |
29.16 мм |
||
|
Діаметр описаного кола |
e |
32.95 мм |
|
|
Висота |
m |
не більш ніж |
20 мм |
|
не менш ніж |
18.9 мм |
||
|
Вага однієї сталевої гайки |
|
83.47 г |
|
Компанія "М-кріп", приймає і обробляє замовлення своїх клієнтів 365 днів у році! Зателефонуйте нам прямо зараз, і ми допоможемо вибрати кріплення потрібного розміру та в потрібній кількості.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Ширина | 42.8 мм |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






