Гайка М8 низька ГОСТ 5916-70, DIN 439, DIN 936 з неіржавкої сталі А2 і А4
Гайки неіржавкі шестигранні застосовуються для кріплення та з'єднання вузлів і деталей спільно з болтами, гвинтами та іншими кріпильними елементами в машинобудуванні, будівництві та інших галузях народного господарства. Неіржавка сталь або просто — неіржавка сталь — екологічно безпечний, міцний і довговічний матеріал. Сьогодні рішення з неіржавкої сталі знаходять широке застосування в харчовій, хімічній, целюлозно-памажній, авіаційно-космічній промисловостях, машинобудуванні, електроенергетиці, медицині та охороні здоров'я, а також у будівництві та архітектурі. Купити неіржавку сталь — означає зробити перший крок до довгої та стабільної роботи підприємства.

Таблиця характеристик низької гайки М8 ГОСТ 5916-70, DIN 439, DIN 936:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Крок різі |
P |
великий |
1.25 мм |
|
дрібний |
1 мм |
||
|
Розмір «під ключ» |
S |
13 мм |
|
|
Діаметр описаного кола |
e |
14.2 мм |
|
|
Висота |
m |
4 мм |
|
|
Вага однієї сталевої гайки |
|
2.667 |
|
Компанія "М-кріп" пропонує придбати гайки низькі ГОСТ 5916-70 як вітчизняного виробництва, так і закордонного. На всю продукцію ми надаємо сертифікати якості. «М-Фреп» гарантує високу якість продукції, що постачається за прийнятних цінах.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна низька (з фаскою) |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Ширина | 14.2 мм |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Крок різьби | 1.2 мм |
- Ціна: 888 ₴







