Гайка М3 низька ГОСТ 5916-70, DIN 439, DIN 936 з неіржавкої сталі А2 і А4
Гайка низька по DIN 936 — нарізне кріплення для створення роз'ємних з'єднань, у яких не потрібне велике зусилля затягування. Гайка низька, відрізняється від гайок загального призначення зменшеною до 40% висотою та наявністю дрібної різі. Застосовують низьку гайку переважно в приладобудуванні, виробництві сталевих меблів, електро- та побутових приладах, а також інших пристроях, що не потребують великих зусиль затягування. Відповідно до стандарту DIN 936 гайку можуть випускати як із лівою, так і правою різзю. Як відповідь кріплення застосовують шпильки або болти з дрібною різзю або відповідна нарізні деталі виробів, спеціально виготовлених під низьку гайку.

Таблиця характеристик низької гайки М3 ГОСТ 5916-70, DIN 439, DIN 936:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різі |
P |
0.5 мм |
|
Розмір «під ключ» |
S |
5.5 мм |
|
Діаметр описаного кола |
e |
5.9 мм |
|
Висота |
m |
1.8 мм |
|
Вага однієї сталевої гайки |
|
0.218 г |
Необхідне кріплення будь-якої форми, розміру та класу міцності, виготовлений із різних сталей? Телефонуйте менеджерам компанії — максимально швидко доставимо потрібні метизи в будь-який регіон України. Постачаємо деталі як гуртом, так і в роздріб.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна низька (з фаскою) |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Ширина | 5.9 мм |
| Висота | 1.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
- Ціна: 888 ₴







