



Гайка М22 ГОСТ 5918-70, DIN 935, прорізна та корончаста з неіржавкої сталі А2 та А4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
888 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гайка М22 прорізна та корончаста ГОСТ 5918-73, DIN 935 з неіржавкої сталі А2 та А4

Таблиця технічних характеристик гайки М22 ГОСТ 5918-73, DIN 935:
|
Характеристика |
Значення |
Позначення |
|
|
Крок різі
|
Р |
великий |
2.5 мм |
|
дрібний |
1.5 мм |
||
|
Розмір «під ключ» |
S |
34 мм |
|
|
Висота |
k |
27.8 мм |
|
|
Діаметр описаного кола |
e |
37.3 мм |
|
|
Ширина прорізу |
n |
5.5 мм |
|
|
Маса однієї гайки
|
Виготовлення 1 |
124.019 г |
|
|
Виготовлення 2 |
114.744 г |
||
Компанія "М-кріп" пропонуємо купити доорончасті гайки в широкому діапазоні типорозмірів, щоб ви змогли знайти мітки, які підходять для ваших цілей. Так, ми реалізуємо цю продукцію з діаметром отвору від 6 до 42 мм. Найпотрібнішими в промисловості є середні розмірні варіанти — корончасті гайки від М10 до М20, а також М24 і М30.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Корончата (прорізна) |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Ширина | 37.3 мм |
| Висота | 27.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 34 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
- Ціна: 888 ₴



