



Гайка самоконтрастна М14 з нейлоновим кільцем DIN 985 з неіржавкої сталі А2 і А4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 2 160 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гайки шестигранні М14 DIN 985 самоконтрастні зі вставкою, неіржавка сталь А2 і А4
Неіржавкі шестигранні самоконтрастні гайки з метричною внутрішньою різзю діаметром від 3 до 30 мм широко використовуються в будівництві та машинобудуванні як ефективний засіб боротьби з мимовільним відкручуванням кріплення. Вони мають властивість самостопоритися після затягування завдяки внутрішньому нейлоновому кільцю, «схованому» за бортиком.
- Надійність з'єднання
- Механізм від мимовільного розкручування
- Гарне ущільнення, для підвищення герметичності з'єднання
Таблиця характеристик гайки М14 DIN 985, ISO 10511:
|
Характеристики |
Позначення |
Значення (мм) |
||
|
Крок різі |
P |
великий |
2 |
|
|
дрібний |
1.5 |
|||
|
Висота нарізної частини |
m |
9.5 |
||
|
Висота гайки |
h |
max |
14 |
|
|
min |
13.3 |
|||
|
Розмір під ключ |
S |
22 |
||
|
Теоретична маса однієї гайки |
22.53 (г) | |||
Компанія «М-кріп» реалізує гурт і в роздріб самостійні гайки DIN 985. Компанія надає вигідні умови співпраці охочих купити якісні кріпильні вироби. Для оформлення замовлення або отримання докладнішої інформації зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами, зазначеними на сайті.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 22 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
- Ціна: від 2 160 ₴/100 шт.



