Гайки шестигранні М12 DIN 985 самоконтрастні зі вставкою, неіржавка сталь А2 і А4
Самоконтрастні гайки DIN 985 з метричною різзю, що випускаються за міжнародним стандарту DIN 985, істотно відрізняються за конструкцією від звичайних кріпильних виробів. Різниця полягає в наявності виступу на одній із торцевих поверхонь, всередині якого встановлене нейлонове кільце, за розміром відповідне діаметру різі. Кільцева вставка з нейлону виконує дві функції. Вона:
- збільшує тертя між гайкою та стрижнем болта або шпильки, змушуючи кріплення самостопоритися й перешкоджаючи мимовільному ослабленню нарізного з'єднання;
- забезпечує ущільнення й герметизацію з'єднання завдяки щільному приляганню нейлонового кільця до болта або шпильки.
Згідно з вимогами стандарту DIN 985, стопорні кільця самоконтрольного кріплення виготовляються з оливобензостійких полімерних матеріалів, що забезпечують великий термін експлуатації ущільнення. Для виробництва гайок використовується якісна сталь (клас міцності — не нижче ніж 8.0) з антикорозійним покриттям або неіржавка сталь марки А2 і А4. Оцинковані самостопорні метизи з нейлоновими вставками забезпечують високу надійність, герметичність і великий термін експлуатації з'єднань.
Таблиця характеристик гайки М12 DIN 985, ISO 10511:
|
Характеристики |
Позначення |
Значення (мм) |
||
|
Крок різі |
P |
великий |
1.75 |
|
|
дрібний |
1.25 |
|||
|
Висота нарізної частини |
m |
8 |
||
|
Висота гайки |
h |
max |
12 |
|
|
min |
11.57 |
|||
|
Розмір під ключ |
S |
19 |
||
|
Теоретична маса однієї гайки |
20.67 (г) | |||
Компанія «М-кріп» реалізує гурт і в роздріб самостійні гайки DIN 985. Компанія надає вигідні умови співпраці охочих купити якісні кріпильні вироби. Для оформлення замовлення або отримання докладнішої інформації зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами, зазначеними на сайті.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 19 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
- Ціна: від 1 200 ₴/100 шт.







