



Гайка самоконтрастна М8 з нейлоновим кільцем DIN 985 з неіржавкої сталі А2 і А4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 378 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Гайки шестигранні М8 DIN 985 самоконтрастні зі вставкою, неіржавка сталь А2 і А4
Неіржавкі шестигранні самоконтрастні гайки з метричною внутрішньою різзю діаметром від 3 до 30 мм широко використовуються в будівництві та машинобудуванні як ефективний засіб боротьби з мимовільним відкручуванням кріплення. Вони мають властивість самостопоритися після затягування завдяки внутрішньому нейлоновому кільцю, «схованому» за бортиком.
- Надійність з'єднання
- Механізм від мимовільного розкручування
- Гарне ущільнення, для підвищення герметичності з'єднання
Таблиця характеристик гайки М8 DIN 985, ISO 10511:
|
Характеристики |
Позначення |
Значення (мм) |
|
|
Крок різі |
P |
1.25 |
|
|
Висота нарізної частини |
m |
5.5 |
|
|
Висота гайки |
h |
max |
8 |
|
min |
7.64 |
||
|
Розмір під ключ |
S |
13 |
|
|
Теоретична маса однієї гайки |
4.8 (г) | ||
Компанія «М-кріп» реалізує гурт і в роздріб самостійні гайки DIN 985. Компанія надає вигідні умови співпраці охочих купити якісні кріпильні вироби. Для оформлення замовлення або отримання докладнішої інформації зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами, зазначеними на сайті.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
- Ціна: від 378 ₴/100 шт.



