Гайка ковпачкова М12 DIN 986 самоконтрастна, з неіржавкої сталі
Матеріал: Сталь, оцинкована сталь, Неіржавка сталь А2, А4.
Застосування: Гайка DIN 986 знайшла своє застосування в машинобудуванні, приладобудуванні, під час виготовлення меблів у конструкціях для завершеного вигляду в місцях кріплення. Має шестигранну форму та ковпачок. Гайка DIN 986 має клас міцності 5, 6, 8, 10 (високоміцна гайка). Покривається цинком і нікелем.
Розміри: Номінальний діаметр різі DIN 986 d: М4-М20; Крок різі DIN 986, P: 0,7-2,5; Розмір під ключ DIN 986, s: 7-30; Діаметр описаного окружності DIN 986, не менш ніж, e: 7,66-32,95; Висота гайки DIN 986, h1: 9,6-35; Висота граней разом зі вставкою DIN 986, h2: 5,6-21; Висота грані DIN 986, m: 2,9-16,9.
Сполучні товари з категорії: Анкери, болти, гайки, шайби, шпилька, меблеві гвинти, врізні гайки, муфти.
Аналоги: DIN 1587*.
Інші варіанти гайок: Гайка DIN 315, Гайка DIN 315 "американская форма", Гайка DIN 431, Гайка DIN 439, Гайка DIN 466, Гайка DIN 467, Гайка DIN 546, Гайка DIN 547, Гайка DIN 557, Гайка DIN 562.

Технічні характеристики гайки М12 DIN 986:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різі |
P |
1.75 мм |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
10.37 мм |
|
Розмір під ключ |
S |
18 мм |
|
Повна висота гайки |
h2 |
22.5 мм |
|
Діаметр описаного кола, не менш ніж e |
e |
20.03 мм |
|
Висота граней разом зі вставкою |
h1 |
13.5 мм |
Зв'язавшись із нами телефоном або електронною поштою, ви можете купити різну кріпильну продукцію. Кріплення, що відповідає нормам ГОСТ, ДІН ми відвантажуємо максимально швидко в будь-який регіон України. Нестандартні вироби виготовимо під замовлення за Вашим кресленням — ціна та термін виконання обговорюються в кожному конкретному випадку.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Ширина | 20.03 мм |
| Висота | 22.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 18 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






