Гайка ковпачкова М8 DIN 986 самоконтрастна, з неіржавкої сталі
Гайка шестигранна DIN 986, забезпечується стопорним елементом, розміщеним під ковпачком, з пластику або нейлону, який перешкоджає розкручуванню під час вібрації. Ковпачок перешкоджає потраплянню пилу, бруду, а також впливу прямих сонячних променів, що збільшує термін експлуатації пластикового стопорного елемента. Ковпачок надає приємного естетичного вигляду конструкції.
Сфери застосування цієї гайки, як і будь-якої іншої, великі, це можуть бути виробничі підприємства, важкого, середнього або легкого машинобудування, складальні цеху вагонобудівельних заводів, або військова промисловість. Також її можна застосовувати під час фасадних і личкувальних робіт, для кріплення панелей або лицьових елементів конструкцій будівель і споруд. Гайка DIN 986 виробляється з оцинкованої сталі та з неіржавкої сталі.

Технічні характеристики гайки М8 DIN 986:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різі |
P |
1.25 мм |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
6.44 мм |
|
Розмір під ключ |
S |
13 мм |
|
Повна висота гайки |
h2 |
14 мм |
|
Діаметр описаного кола, не менш ніж e |
e |
14.38 мм |
|
Висота граней разом зі вставкою |
h1 |
8.9 мм |
На всій території України доставляємо замовлення за допомогою транспортних компаній. У нас ви можете купити кріпильну продукцію різного розміру, форми та класу міцності, виготовлені з конструкційних або неіржавких сталей, а також латуні або алюмінію. Телефонуйте менеджерам компанії — вони підкажуть усі властивості необхідного метізу та максимально швидко оформлять замовлення.


| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Ширина | 14.38 мм |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






