



Гайка ковпачкова М3 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 з неіржавкої сталі
- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 414 ₴/100 шт.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Ковпачкова гайка М3 ГОСТ 11860-85, DIN 1587 з неіржавких сталей А2 і А4
Ковпачкові гайки, виготовлені з неіржавких сплавів, мають підвищені антикорозійні та міцні властивості, стійкість до впливів кислот, гігієнічність і стійкість до намагнічування.
Виробляють гайки ГОСТ 11860-85 з європейських сталей: А2 (AISI 304) и А4 (AISI 316).l

Параметри гайки M3 DIN 1587, ГОСТ 11860-85:
Р — 0.5 мм;
m – 2.5 мм;
S — 5.5 мм;
h — 6.5 мм;
dk — 5 мм;
t — 4.5 мм;
Вага однієї гайки — 0.92 г.
Компанія «М-Фреп» реалізує гайок ковпачкових виготовлених із європейської неіржавкої сталі марок А2 і А4. У нас тільки якісне кріплення від найкращих постачальників Європи. Під час виробництва дотримуються всі необхідні норми. Кріплення відповідають усім технічним вимогам, зазначеним у ГОСТ або DIN. Деталі є в наявності на складі та можливе виготовлення під замовлення на надані креслення.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
- Ціна: від 414 ₴/100 шт.



