


Шестигранна гайка М24 ГОСТ 5915-70, DIN 934 з неіржавких сталей А2 і А4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 10 000 ₴
Шестигранна гайка М24 ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70, DIN 934 з неіржавких сталей А2 і А4
Гайки, які виробляються з європейських сталей А2 і А4 у формі правильного шестигранника, мають такі характеристики:
- Підвищена міцність, приблизно дорівнює класу 8.8 і 10.9.
- Високі антикорозійні характеристики.
- Гігієнічні та не потребують догляду.
Застосовуються такі гайки у високонавантажених конструкціях, як-от залізничні мости, висотні будівлі, суда, літаки. Для створення надійного рознімного з'єднання спільно з ними застосовуються болти, гвинти, шпильки та шайби.

Розміри та вага гайки М24 DIN 934, ГОСТ 5915-70, ГОСТ 5927-70:
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різі |
P |
3 мм |
|
Розмір під ключ |
S |
36 мм |
|
Діаметр окружності, не менш ніж |
e |
40 мм |
|
Висота гайки |
m |
21.5 мм |
|
Вага однієї гайки |
|
122.87 г |
Кампанія "М-Креп" займається продажем гайок DIN 934 з неіржавкої сталі. Також пропонуємо широкий вибір метизної продукції з різних матеріалів, розмірів, міцностей. У нас ви зможете придбати товари як великим, так і малим гуртом. Можливий найличний або безнадійний розрахунок. Найнижніші ціни. Чекаємо ваших дзвінків.



| Основні | |
|---|---|
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 21.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір під ключ | 18 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



