Гвозд фасадний для дюбелю 5х185
Мінімальне відвантаження 1000 кг.
Термін виробництва від 10 робочих днів.
Цвяхи фасадні для дюбелю покриті цинком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мегапромкрепь |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Діаметр стрижня цвяха | 5 мм |
| Довжина цвяха | 185 мм |
| Діаметр головки | 7 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Вага упаковки | 20 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 000 ₴/партія





Відправка з 11 квітня 2026
